KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826104
nr 1282 6104
Olof Sandahl
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, (Tillskriven), "Lars i sängen, 1951" ej signerad. Olja på pannå, 41x35 cm
Olof Sandahl, svensk målare och grafiker född 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:22:33
20/10 21:02:46